O mnie, współpraca i kontakt

Kim jestem?
Niby bloger, niby fotograf, niby fantasta, czytelnik i krytyk, który wie po trochu o wszystkim, ale jeszcze niczego nie robi w pełni profesjonalnie, czasem skupiając się bardziej na jednym, a czasem na drugim. Lubię krytykować (pozytywnie, czy negatywnie - to już zależy od tego, co jak mi się spodoba), wyrażać opinię, testować i analizować co tylko się da. 
W internecie znana jestem głównie jako Katrina, czasem z nazwiskiem Swinnley, jeśli akurat mam taki kaprys i nie mam nic przeciwko nazywaniu mnie takowym imieniem. :) Powód? Bardzo prosty! Zgodnie z moim dowodem osobistym nazywam się Aleksandra Brzezińska, a że Ol jest wszędzie od groma to czasem po prostu łatwiej jest mówić na mnie ksywką. 
Obecnie studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Gdańskim. Od stycznia do czerwca 2017 roku współpracowałam z Miesięcznikiem Wobec. We wrześniu 2017 odbyłam praktyki w Nowinach Gliwickich, a obecnie odbywam praktyki w Radiu MORS, działającym przy mojej uczelni. 

Współpraca 
Szukasz możliwości współpracy ze mną? Jasne, kontakt znajdziesz poniżej! Nim jednak napiszesz, zapoznaj się z poniższymi punktami, które rozjaśnią moje podejście do osób, które się do mnie zgłaszają.

  1. Mój blog nie jest blogiem typowo książkowym, mimo, że jest ich tu najwięcej, dlatego chętnie nawiąże współprace dotyczące nie tylko ich. Każdy pomysł będzie przeze mnie indywidualnie rozważony, nie ważne, czy dotyczyć będzie literatury, gadżetów, jedzenia, mody, albo czegokolwiek innego. Uważam, że każdy pomysł może być dobrą inspiracją.
  2. Drewniany Most nie został stworzony z myślą o współpracach. Choć każda propozycja jest miła,  podbudowująca i pomaga mi w rozwoju go nie są one głównym celem prowadzenia tego miejsca.
  3. Każda moja opinia na blogu jest MOJA, subiektywna - bo na tym to miejsce miało polegać, polega i polegać będzie. Nie proś mnie więc o okłamywanie moich czytelników, bo i tak się na to nie zgodzę, nie ważne, czego wpis będzie miał dotyczyć.
  4. Nie jestem profesjonalnym recenzentem, a nawet jeśli bym się nim stała bloga traktuje jako prywatne miejsce do umieszczania opinii, nie recenzji. Nazywanie ich "recenzjami" stosuje z czystej wygody, by nie tłumaczyć innym za długo o co chodzi :)
  5. Blog nie jest miejscem profesjonalnym. Jaka jest jakość postów, każdy widzi; jeśli Ci nie odpowiada nie pisz, by później nie mieć pretensji, że coś jest nie tak.
  6. Proszę nie pisać do mnie z propozycją czytania e-booków: niestety, nie posiadam czytnika, a komputer męczy moje oczy i sprawia, że mniej skupiam się na tekście.
  7. Współprace nie muszą dotyczyć spraw czysto "komercyjnych" - jeśli jesteś blogerem i masz pomysł na współprace także możesz śmiało do mnie pisać :)


Kontakt:
gg - 5302161
e-mail - katrina.swin@gmail.com
Strona na facebooku

Znajdziesz mnie również na...
Instagramie
Wattpadzie
Lubimyczytać.pl
Maxmodels
Pixabay

1 komentarz:

Nie, nie zaobserwuje Twojego bloga w zamian za obserwację mojego - wolę mieć garstkę zainteresowanych blogiem czytelników, niż tysiąc zapychaczy.
Usuwam spam.

Nomida zaczarowane-szablony