niedziela, 21 stycznia 2018

Pogadajmy o książkach VI: Na dzień babci i dziadka


Już dawno nie pisałam o moich poczynaniach w radiu studenckim MORS, więc nadszedł czas, by w końcu to zmienić :D Także wszem i wobec ogłaszam, że z okazji dnia dziadka i babci już jutro, czyli w poniedziałek o godzinie 20:00 będziecie mogli wysłuchać Raportu Literackiego traktującego właśnie o osobach w podeszłym wieku. Chcecie wiedzieć, jak takie postacie przedstawiane są w literaturze? Jeśli tak, musicie nas posłuchać!
Jeśli nie zdążycie w poniedziałek, będziecie mieli jeszcze trzy opcje, by zapoznać się z tą audycją: we wtorek o 14 oraz za tydzień, w tych samych dniach i godzinach. Przez sesje nagrywany audycje co dwa tygodnie.
Poza tym mam dziś dla Was mały bonus! Poniżej my, czyli ekipa Raportu, zaraz po nagraniach. Zapraszam serdecznie też na naszego Facebooka.

To jednak nie wszystko. Nagrywam regularnie moje Kartkowanie, czyli krótkie „odcinki” przedstawiające trzy książki, na które warto w danym okresie spojrzeć. To zwykle premiery i nowości, choć w okresie świątecznym pojawiły się audycje tematyczne. Jeśli będziecie słuchać Radia na pewno na nie traficie.
Nie chcecie słuchać radia, bo nie pasują Wam godziny? Oto audycje, w których uczestniczyłam, a które znajdziecie na podcastach, na naszej stronie:
Zawód: Dziennikarz, 12 grudnia, rozmowa z Maciejem Wośko
Raport Literacki, 4 grudnia, kryminały
Kartkowanie, 24 listopada

Cóż jeszcze? Przy okazji działam jako reporter. Niedawno zrobiłam relacje z wystawy psów, rozmawiałam z blogerami z Geek Kocha Najmocniej, a w ostatni piątek rozmawiałam z członkami Studia Accantus. Interesują Was takie materiały? Na pewno pojawią się w którejś z audycji.


Na ten moment to wszystko, co miałam Wam do przekazania. Lecę przygotowywać się od sesji, trzymajcie kciuki!

6 komentarzy:

 1. Fajnie, ze lubisz ksiazki az tak, ze uczestniczyc w audycjach i dzielisz sie swoja pasja z innymi :)
  Poza tym, ladny wyglad bloga :)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Powodzenia na sesji :) Ja już na szczęście zdałam wszystkie egzaminy :) Świetna sprawa z tym radiem studenckim :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uu, gratulacje! Powodzenia na sesji, trzymam kciuki :)
  Pozdrawiam,
  Weronika z Od książki strony

  OdpowiedzUsuń
 4. Zazdroszczę! Przyznam jednak szczerze, że nie miałabym odwagi uczestniczyć w takiej audycji :/
  Pozdrawiam! :) Dolina Książek

  OdpowiedzUsuń

Nie, nie zaobserwuje Twojego bloga w zamian za obserwację mojego - wolę mieć garstkę zainteresowanych blogiem czytelników, niż tysiąc zapychaczy.
Usuwam spam.

Nomida zaczarowane-szablony