niedziela, 15 kwietnia 2018

Pogadajmy o książkach X: Tym razem w radiu nie tylko literacko!


 
Hej! Już dawno nie zapowiadałam Wam Raportu Literackiego, a to głównie przez święta, w trakcie których nie było mnie na nagraniach. W każdym razie – już wracam!
Standardowo w poniedziałek o 20:00 oraz we wtorek o 14:00 będziecie mogli usłyszeć właśnie nasz Raport, w którym tym razem po prostu pomówimy sobie o książkach, które lubimy. Ja oczywiście będę mówiła o mojej ukochanej fantastyce, ale zapraszam także, jeśli interesuje Was absurdalna komedia oraz książki związane z przemocą wobec kobiet.
To jednak absolutnie nie wszystko! W czwartek o 20:00 oraz piątek o 14:00 będziecie mogli posłuchać Misz Maszu Kurturalnego, w którym będę współprowadzącą. Zapraszam – bo będzie interesująco. Do naszego studia wpadnie gość, z którym pomówimy sobie o cosplay’u i… zapewne o wielu innych sprawach mniej, lub bardziej z tematem związanych.
Oczywiście cały czas na antenie leci moje Kartkowanie, czyli krótką audycje z nowościami literackimi, na którą możecie wpaść niemal codziennie. 
Radia możecie słuchać online TUTAJ.

4 komentarze:

 1. Dziękuję za zaproszenie. Osobiście lubuję w fantastycznych książkach :)

  Pozdrawiam
  Sara's City

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiesz, że nie lubię słuchać audycji (tak samo, jak oglądać tv xd)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak mi się to uda to chętnie posłucham. :) Jutro to raczej nie dam rady, ale we wtorek może już tak. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Słyszałam o tej książce bardzo wiele... Podoba mi się recenzja i opis, na pewno kiedyś sięgnę.

  http://recenzentka-doskonala.blogspot.com/2018/04/przedpremierowo-emigrantki-janice-yk-lee.html

  OdpowiedzUsuń

Nie, nie zaobserwuje Twojego bloga w zamian za obserwację mojego - wolę mieć garstkę zainteresowanych blogiem czytelników, niż tysiąc zapychaczy.
Usuwam spam.

Nomida zaczarowane-szablony