niedziela, 15 listopada 2015

Listopad to szarość?

Hej, hej :) Znów nie wrzucam postów tak często, jakbym chciała, niestety, czas robi swoje. Ale by nie było, że się obijam! Pracuję, cały czas coś robię :) Dziś pozwólcie, że podzielę się z Wami wczorajszymi zdjęciami. Pozowała Violetta, wraz z Adamem, a sama sesja odbyła się na terenie Gliwic.
Na koniec jak zawsze przy postach ze zdjęciami, zainteresowanych zapraszam na mój fanpage na Facebooku :) Kliknięcie w logo przenosi wprost do niej.5 komentarzy:

 1. coz za zakochance :D
  http://happinessismytarget.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne zdjęcia!

  muminek-enter.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ładne.
  http://life-ishappiness.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Violetta to śliczna modelka i tworzy piękną parę z Adamem :) Zdjęcia są niesamowite, zresztą bardzo lubię fotografie w takich jesiennych klimat. Zwłaszcza tegoroczny listopad (a raczej jego pierwsza połowa) pokazał, że wcale nie musi być szaro, buro i ponuro. Skorzystałaś z tła stworzonego przez matkę naturę i kolorystyka jest przez to bardzo fajna - a przy tym nie zaćmiła najważniejszego, czyli Twoich modeli :)
  Pozdrawiam,
  rude-pioro.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) A jeśli chodzi o kolory, wyglądają tak tylko i wyłącznie przez na prawdę mocne "podkręcenie" - w innym wypadku byłoby szaro-buro ;P

   Usuń

Nie, nie zaobserwuje Twojego bloga w zamian za obserwację mojego - wolę mieć garstkę zainteresowanych blogiem czytelników, niż tysiąc zapychaczy.
Usuwam spam.

Nomida zaczarowane-szablony