piątek, 8 listopada 2019

Zdobądż "Opowieści zwierzoduchów"! Premiera już 13 listopada


Brandon Mull to autor znany chociażby z „Baśnioboru”. Już 13 listopada ukaże się jego najnowsza książka z serii „Spirit Animals” – „Opowieści zwierzoduchów”. Dzięki uprzejmości wydawnictwa Wilga mam dla Was dobrą wiadomość: jeden egzemplarz (recenzencki) tej powieści możecie u mnie wygrać już teraz na moim profilu na Instagramie.
Zasady są bardzo proste (sama nie lubię rozbudowanych rozdań): zapraszam więc wszystkich użytkowników Instagrama! Poza tym polecam samo obserwowanie mojego profilu. Opinie o książkach (w krótszej wersji) pojawiają się tam zwykle prędzej, niż tutaj, więc możecie być na bieżąco z tym, co aktualnie czytam.


Co o książce pisze wydawca?
Wydanie specjalne bestsellerowej serii „Spirit Animals” ulubionego autora fantastyki dla dzieci, Brandona Mulla!
Historia skupia się wokół czterech Wielkich Bestii – lamparcicy Urazy, pandy Jhi, wilka Briggana, sokolicy Essix – które w imię obrony świata Erdas poświęciły wszystko, co mogły.
Czytelnicy poznają fantastyczne opowieści o sile przyjaźni i odwagi oraz dowiedzą się dlaczego warto zachować wierność swoim wartościom i ideałom. Lektura obowiązkowa każdego fana „Spirit Animals”Za możliwość zorganizowania rozdania dziękuję wydawnictwu Wilga!
2 komentarze:

 1. Nie używam Instagrama, także obawiam się, że nie skorzystam. Jednak, twórczość pana Mulla cenię, może się na to połakomię. Czytałaś, tak notabene, coś wcześniej, czy to pierwsze z nim spotkanie?
  Ale wstrzymam się z zakupem do czasu, aż tutaj wyląduje recenzja :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie znam i jak na razie - raczej nie poznam. Książka trafiła do mnie w ramach promocji dłuższej serii, za którą jak na razie nie planuję się zabierać.

   Usuń

Nie, nie zaobserwuje Twojego bloga w zamian za obserwację mojego - wolę mieć garstkę zainteresowanych blogiem czytelników, niż tysiąc zapychaczy.
Usuwam spam.

Nomida zaczarowane-szablony