poniedziałek, 30 października 2017

Pogadajmy o książkach!

Pogadajmy o książkach w radiu! Niedawno dołączyłam do ekipy Raportu Literackiego w z Radia MORS. Jeśli wiec chcecie posłuchać, jak dyskutujemy, zapraszam dzisiaj, czyli w poniedziałek, o 20:00, lub we wtorek o godzinie 14:00 na www.mors.ug.edu.pl.
Jeśli nie zdążycie, lub nie macie czasu, a chcecie nas posłuchać, nie martwcie sie – po około 2-3 tygodniach audycja pojawi sie w podcastach na stronie :)

W trakcie najbliższej audycji porozmawiamy sobie trochę o horrorach i powieści gotyckiej, oczywiście z okazji Halloween. Niedługo planujemy tez kilka konkursów i wywiadów z autorami, także zachęcam do śledzenia audycji. Oczywiście, będę Was  na bieżąco informować o tym, co sie u nas dzieje.

Oczywiście, zachęcam do słuchania innych audycji, które w programie radia sie znajdują, zwłaszcza, jeśli jesteście jakoś związani z Uniwersytetem Gdańskim: to właśnie u nas dowiecie sie o wszystkich najciekawszych wydarzeniach, które maja miejsce na uczelni.

6 komentarzy:

 1. wow, gratuluję i ... piąteczka, sąsiadko :D

  OdpowiedzUsuń
 2. No to gratulacje i powodzenia, jeśli znajdę chwilkę to pewnie posłucham, ale klimat horrorowy jednak nie należy do tych moich ulubionych. :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczerze mówiąc do naszych też, dlatego więcej jest o samej powieści gotyckiej ;)

   Usuń
 3. Jestem studentką UG, więc chętnie się zainteresuję waszą działalnością :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super sprawa. Z chęcią posłucham :)
  Serdecznie pozdrawiam. :*

  OdpowiedzUsuń

Nie, nie zaobserwuje Twojego bloga w zamian za obserwację mojego - wolę mieć garstkę zainteresowanych blogiem czytelników, niż tysiąc zapychaczy.
Usuwam spam.

Nomida zaczarowane-szablony