niedziela, 3 grudnia 2017

Pogadajmy o książkach V: Wywiad z Markiem Krajewskim


W zeszłym tygodniu zagapiłam się trochę z zapowiedzią, ale w tym już nie zamierzam. Jak w każdy poniedziałek o godzinie 20:00 w Radiu MORS będziecie mieli okazję usłyszeć Raportu Literackiego.
Tym razem wybierzemy się do świata kryminału w klimatach klasyki i retro. Porozmawiamy sobie oczywiście o Agacie Christie i Arthurze Conanie Doyle – bo nie da się bez nich zacząć dyskusji na temat tego gatunku właśnie.
To jednak nie wszystko. W trakcie najbliższej audycji będziecie mogli usłyszeć wywiad z Markiej Krajewskim, który powie między innymi o swojej najnowszej książce, a ja przemycę do audycji nieco fantastyki dzięki „Warkotowi” Jarosława Rybskiego. O tej książce z resztą niedawno pisałam na DM i jeśli chcecie, możecie znaleźć moją opinię o niej TUTAJ.
A po tych wszystkich rewelacjach Kuba przygotował dla Was kilka słów o „Kapitanie Żbiku” i serii innych, starszych polskich opowiadań kryminalnych.

Jeśli nie zdążycie na audycje w poniedziałek, zapraszamy we wtorek o godzinie 14:00. Po jakimś czasie w podcastach pojawiać się będą nasze inne audycje i obecnie możecie wśród nich znaleźć audycje z 23 października o literaturze litewskiej.

1 komentarz:

  1. Była w pracy i mnie ominęło :( A szkoda, ostatnio zapałałam (dziwaczne słowo) miłością do Agathy Christie :)

    OdpowiedzUsuń

Nie, nie zaobserwuje Twojego bloga w zamian za obserwację mojego - wolę mieć garstkę zainteresowanych blogiem czytelników, niż tysiąc zapychaczy.
Usuwam spam.

Nomida zaczarowane-szablony